Firma

RUBIKON to firma rodzinna działająca od prawie 20 lat w Zielonce koło Warszawy.

Z pasją wykonujemy wyjątkowe, szyte na miarę zabudowy meblowe m.in. do kuchni i łazienki, szafy i garderoby a także niepowtarzalne meble do salonów i gabinetów.

Na każdym etapie realizacji zamówienia szczególną wagę przykładamy do jakości i estetyki wykonania. Nasze produkty są ładne, ale również trwałe i wygodne w użytkowaniu. W naszych meblach stosujemy innowacyjne technologie i materiały, aby wykonane realizacje zaspokoiły gusta najbardziej wymagających klientów.  

Realizację zamówienia zawsze poprzedzamy dokładnymi pomiarami i konsultacjami w celu jak najlepszego rozpoznania potrzeb klienta. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, tak aby wykonane meble były funkcjonalne, trwałe i podobały się Państwu przez wiele lat. Tworząc projekty skupiamy się na wypracowaniu najlepszej jakości w każdym przedziale cenowym. Dbamy o estetykę wykonania każdego elementu, zarówno podczas produkcji jak i montażu, tak aby efekt końcowy spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.


Większość naszych klientów to osoby, które wracają do nas kolejny raz oraz klienci z polecenia. I to cieszy nas najbardziej. Podobnie jak to, że są wśród nich zarówno osoby prywatne, które szukają wymarzonych mebli do domu czy mieszkania, a także firmy i instytucje, np. przedszkola. Realizujemy nasze własne projekty, jak również gotowe projekty wykonane przez Państwa architektów. Działamy głównie na teranie województwa mazowieckiego, choć realizowaliśmy duże projekty również w Gdyni czy Wrocławiu a nawet na Lazurowym Wybrzeżu we Francji.

Dotychczasowym klientom dziękujemy za zaufanie, a zainteresowanych zapraszamy do współpracy.